8 Nisan 2014 Salı

betboo üye ol

Eğer Ana Sözleşme Türkiye için de geçerli olabilir dendiğindeakılda oluşan " betboo üye ol " ? Meşgulyabancılar önceolaylar sırasında ülkemizinson günlerinde , Mayıs ve Haziran ayında başlayan ve daha sonra yerli medya dilllendiril " betboo " ifadesi , Türkiye'nin olmasıaslında bir hüküm tarafından ? Son olarak , Brezilya " , Brezilyalı Bahar diyebilirsiniz " göstermek için yoğun bir medya mı yaşanıyor ? Neden paket ? Son yıllarda , Brezilya'da olayları kaynağıiki betboo üye ol kendi dönüşüm açısından birçok benzerlikler tarif neden olmasın? Uzaktaiçeriden ifadesi ile" Türk Baharı " adlıülkedeki telaffuzaynı dönemdemesel " Erdoğan Beşar demokrasi ile açısından aynıdır " gerginliği neden oldu , Türk halkı sen mi hak ?

Türkiye Tunus , Mısır ve Libyagerekçesiyle ile karşılaştırıldığında olamaz , betboo ifadesi yanlıştır , bazı gazeteler ve bloglaryazarlar tarafından ifade edildi . Bazıları da zorla bir benzetme olduğunu söyledi . Hükümetin yanıtı söylemek için , doğal olarak , çok zordu .

Kendi deyimiyle açısından , bu söylemi poz , ya da bu argümanlar çalıştı karşıdır. Politikacılar , dil ve söylem siyasi bir kullanımı oldu ; görsel ve işitsel unsurlarıngücü ile hareket etmiştir medya betboo üye ol. Amaçları ,izleyicifanlar ikna olup olmadığı "Türk Baharı" ve . Ancak, "Türk Baharı " ideolojik bir söylem olarak ileri sürülmüştür . Akıl ve bilgininduygusal savunma stres ve böylecedeplasman olarakarka itti veikinci ikna olacağı kesindir ideolojik söylemler .

Biz , onun savunucuları ve farklı bir şekilde rakipler betboo söylemin endişe gibi ,gerçek dünyada bir karşılığı vebilgilerin" Türk Baharı"düzleminde tartışmak olamaz .

Bu konuda ," Arap Baharı ", "Arap Baharı" ülkeleri açısından ,diktatör betboo üye ol yöneticileri oluşturanbileşenlerinen önemli unsur , Türkiye'yi karşılaştırarak tarafından ele alınmalıdır . Aslında bu konular diğer bileşenleri açısından ele alınabilir , ancak her ikisi de liderlerin elemanları uzatmak hem de ihtiyacı çok belirgindi.

Libya ,Arap Baharı daha betboo üye ol ,süreç ilerlemektedir . Tunus , Zeynelabidin bin Ali , 1987 yılında Habib Burgiba , kaldırdıktan sonra görevden bir komplo ile 24 yıldırülke ve vatandaşları için demokrasinin bir gösteri ile naylon kullanarakcumhurbaşkanlığı seçimlerini ele olarak, çok zor yıllar vardı. Aile veTunus halkının yönetimindeyoksulluk ve yolsuzluknedeni , fakat 24 yıl sürdü . Bir kaç gün , bir aile olarakülkeyi terk etmeden önce ,titreyerek halkına televizyondan itiraz "Seni duyuyorum ... seni görmek ... " diye de itibarını ve özgüvenini kaybetmişti . Tunus'ta ,yolsuzluk , yoksulluk , ve onları himaye bir diktatör olduğunu kanıtladı veYazarlar Arap Baharı " .

Mısır'da ardındanolaylar başladı . Yıl 1981-2011 başında betboo bulundu . Mısır halkının tüm kesimleri açısından 30 yıllık dönemde , sıkıntılı bir dönemdi . Laik ve muhafazakar Hıristiyanlar ile Müslümanlar için olduğu gibi aynı oldu .

Öncetutuklanan muhalefet liderleri ,kamuoyuna Mübarek televizyonda itiraz sonrasında sosyal patlama sonucu aşırı işsizlik ve yoksulluk içingöstermelik seçimler , seçimlerdefiyatının % 20 katılım ironik Zeynelabidin bin Alidersten , "Sen yapmazsan belirten yaparken anlıyorum ... Seni anlamıyorum ... " diye kullanıyordu . Libya'da durum farklı gelişti . Kaddafi , yıkıcı etkileri uzun vadede , daha sonra küçük bir aşırı özgüven gurur biraz duygusu ile birlikte son derece 42 yaş ve Libya'daLibyalıların onun on zulüm ve yıkıminsanları unutup , henüz televizyon "lağım fareleri , köpekleri ile .. . , " diye azarladı . Bu liderlerinortak özellikleri , hepsinin askeri kökenli değildi.

Gibi Suriye , özellikle ülkemizde Esad 'ın babası ,profil ve daha sonrabölgedeki çizmek , sempati başardı ,kafa ileüç ülkenin " Arap Baharı " danbatı rüzgarrüzgara çevirdi . Babasından daha zalim olurdu , çok kısa bir süre sadece uygun zulmü gösterdi . Bu zulümsürecinde hız kesmeden devam etti . Esad'ın politikalarının bir sonucu olarak bazı ülkelerde söz sahibi olmak istediğinizbölgeninyeniden şekillendirilmesi olarak ,bütün dünya bizimle izliyor nasıl tehlikeli bir ölüm makinesine dönüşmüştür .

Doksanlı yıllarınbaşındaİngiltere'de göz doktoru , babasının halefi olarak Suriye 1995 yılında dahil yetiştirilmek üzereordu getirdi iken , Genelkurmay Başkanı yapıldı. Başkan , betboo yılında babasınınölümü üzerine önünde yaş engel olmak zorunda . Yaşı 34'e düşürüldü özel bir meclis oturumundaCumhurbaşkanı Beşar Esad olduğunu betboo üye ol . Ölü onbinlerce oluşan bu iç savaş ve çatışmaBeşar betboo üye ol olay / gösterinin karşı 15 Mart 2011 tarihinde başladığı kabul , binlerce insan yüzlerce komşu ülkelere göç etmiş . Hekim ,Suriye ordusuna katılıyor anda babasını değiştirmek için hazırlıklı olmak rağmen birçok önemli görevleri gerçekleştirmiştir Asad, kökeni görüldüğü gibi . Bizim gibiüç liderin , hükümetin kalkış devletler veya formları , kendi halkları içinvesilesiyle sevinç , ilk ,üzücüseyirci için bir görüntü oluşturdu . Ülkenin ofis veyaönceki olanlar ,insanlar vedışarıdan kesinlikle daha bir çok farklı gelen Beşar Esad 'ın kalkışkitleye çok hoş olacaktır .

" Arap Baharı " Yukarıdaki karşılaştırma açısındanyöneticileri ve betboo yöneticilerinin başında , siyasi tarih , yönetim , yayınlanmış ve yönetme biçimleri betboo üye ol davranışları ve anayasal meşruiyet yönetici rolleri dedört ülkenin sırasındadevriminbileşenlerinden biri , deneyin biz bir akademik birikim gerektirmez kadar basittir gibi , sunmak .

Erdoğan , siyaset ,tırmanışınalt basamakdünyada bugünkü konumunda gelirken aynı zamandadört diktatörlerin askerilgi ile çıktığına dikkat etmek önemlidir ,gözlerinin içine bakmak ile betboo askeri vesayet son alışveriş görmek vardı öne çıkıyor . Bunun yerine basit bir karşılaştırma yapmabasit kelimeleri kurmak için " betboo üye ol ile Beşar demokrasi açısındanaynı " , bir cümle gaflettir .


Ülkemizi politikacılar ve yöneticiler başına gelebileceken büyük felaket olduğu gibidünya küçüldükçe bir dönemde," gaflet " belirtildiği gibi , Mustafa Kemal Atatürk'ün "Gençliğe Adresi" den olabilir betboo üye ol . Biz burada ,ileri aşamalarında ilgili " gafleti " bu işaret için yeterli seslendi.

Son yirmi yıl ne oluyor betboo üye ol çok benzer açısından sosyoekonomik değişiklikler yaşamış ," Türkiye Baharı" ifadesi içinilköteki " Brezilya Baharı" için kullanılan , kullanılanifade betboo üye ol aslında ülkemiz yabancı olduğunu olduğunu başka bir Batılı perspektif yeniden tezahürüdür şey değildir.

Türkiye ve Brezilya , liderler gösterilere karşıtepkisi üzerine odaklanmış , yaşayanlar arasındakien önemli fark olduğunu söyleyebiliriz . Zaten Erdoğan , hafta sonunda Türkiyekamuoyuna anlatmaya çalışıyor beklentilerine keskin ve agresif aykırı neden oldu . Argümanlar ve bu konuda odaklanmak için olayların yargılamak sunmak için de büyük mesafe almış görünüyor .

Kitleler hızla daha hareketli ben dışarıda olsun isteriçeriden ister , kandırılır olsun ,aynı fırsatlar getiriyor haline nasıl ,yeni medya ve sosyal medya Özetle , bu yeni çağda , gelişmiş iletişim yöntemleri zirve sırasında uygulamayın düşünme yüzünüzüngeçersizliği mümkün ağladı ki ; ' ödeterek yüksek bir fiyat öğretmekbenzetme doğru değildir yapılan ettik ; çok geritransfer kalmak gençleringözünde siyasilerin boyama yüksek sesle hatırlanacak olabilir betboo bir ülke istiyorsanız, ülkeniniki ülkeninyöneticilerininsözlü argümanlar iki siyasetçi düşmanı altçizgilerini ağırlıkihtiyacını çağrıştıran bir düzeyde mücadele ve olmak demek .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder