30 Eylül 2013 Pazartesi

odeonbet mobil indir

Odeonbet kesinlikle bir üst Tenten bağımlısı olarak yer alıyor . Odeonbet ve 1991 yılında yayınlanan Yaratılış : Bir radyo ve televizyon yapımcısı , komedi yazarı , romancı , ve yaratıcısı İçiyorum için Haberler var mı , o da büyük ölçüde kitabında Tenten ile İngilizce Tintinology yaygın hobi gelişmiş . Üç yıl sonra , o Tenten ve onun yaratıcısı çekilen odeonbet mobil indir belgesel serisi Açılış bu bölüm de yıldızı olacak ( üst kısmı bir, iki ve üç için tıklayınız ) . Onun analizi hızla ne kadar ve neden alıyorum ve bu kadar kendi gençliğinde zevk alıyordu bu çizgi romangerçekten özenli işçilik takdir hakkında gitmeli herhangi bir yetişkin okuyucu sağlar . Yayın da Georges " Hergé " odeonbet mobil kendisi ( sadece yukarıda odeonbet çizim ve aşağıda onun arkadaşı Kaptan Haddock görüldüğü gibi) gelen , arşiv görüntüleri aracılığıyla , Tenten'in İngilizce çevirmenlerden yorum özellikleri ve . Son olarak, insan - on-the - sokak röportajları daha tipik Tenten okuyucuların duymak - ya da daha doğrusu , erken gelişmiş - İngiliz - çocuk - in-the - kitapçı görüşmeler : " O gerçekten kaba şeyler söylüyor çünkü benim en sevdiğim karakter , Karlı olduğunu. " " Ben kırmızı Hintliler gibi çünkü benim en sevdiğim kitap , Amerika'da Tenten olduğunu. " Nasıl bu çocukların çoğu , yaklaşık iki yıl üzerinde , kendilerini odeonbet mobil en siren şarkı direnmişlerdir olabilir ?

Journeyman prodüktör odeonbet mobil ( o bir " kayıt mühendisi " çağrılacak tercih ) belki de kayacrankiest adam. Bu yaş bir etkisi değildir . O her zaman oldu bu şekilde , çünkü onun korkutucu , no- fırfırlar odeonbet mobil indir punk grubu Big Black ve daha sonra proje Rapeman ve Shellac ortaya çıkması . Odeonbet mobil ve daha yaşlı devlet adamı olarak onun şimdiki görevinde , odeonbet bir hardass tür olarak ün geliştirmiştir . Ayrıca müzisyenler bilmek ve çalışmak istediğiniz bir profesyonel var . Joanna Newsome en Ys için Pixies ' Surfer Rosasesi , Albini son otuz artı yıl belirleyici albüm bazı bir el oldu, ve bunun için iyi bir neden var : bir şey bir Albini kaydı gibi geliyor . Onun yöntemi tüm kendi ve onun , sonuç minimalist dinamik ve tartışmak imkansız ham bulunmaktadır.

Yani odeonbet kendi ( gez ) ağrılı , son albümü kayıt girişti , onlar Butch Vig tarafından üretilen koparma Nevermind gibi daha büyük etiketli ses , onları uzak yönlendirmek için Albini istedi . Forma Doğru, genellikle ayrıntılı odeonbet yanıt olarak dört sayfalık bir yazılı mektup gönderdi. Mektup ( ilk sayfa burada kalanı üzerinde - bakınız) Quincy Jones bu yana belki de en düşünceli üreticiye bir kanıtıdır ve çok ince detaylı olarak Albini felsefesi ortaya koymaktadır . Örnek bir paragraf bir tez olarak hizmet vermektedir :

Odeonbet mobil indir ön büro bulletheads , " ya da plak şirketi yöneticilerin (örneğin insanlarla onun davaları efsanevi ) herhangi bir müdahale decries , ve o bir ürünüdür ,grubun çıkarlarını ve ses değil hizmet etmek için var olduğunu oldukça açıkça pazarlama kampanyası . Albini yıllar içinde pek çok somurtkan bir manifesto yayınladı da , onun zanaat bu açıklama belki de en kapsamlı . O birlikte çalıştığıgruplarla bir " akrabalık " dediği tarafından yönlendirilen , ve müzisyenler ve kaliteli ses yaptığı tutkulu bağlılığı onu bugün popüler müzik çalışan en sanatsal erdemli insanlardan biri yapar . Albini hakkında daha fazla bilgi için , aşağıdaki mükemmel görüşme bakın. In Utero hakkında daha fazla bilgi için , şimdi yirmi yaşında , burada odeonbet mobil indir en Rolling Stone röportajı okuyun. Bu yıl odeonbet ve albümün 20. yıldönümü remastered var içindemektup dahildir .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder